Úvod » Aktuality

Aktuality z hokeje říjen

publikováno 30.10.2016 (aktualizováno 08.11.2016)

poslední emailové aktuality...

Ahoj /Dobrý den,

posílám novinky z hokeje. Info ze schůzky s trenérem obohacené o další..

1) Druhá třída se více osamostatňuje, Matuš Baláž zaštiťuje trenérsky druhou třídu, Josef Zajíc poté přípravku a 1.třídu. Pokud trenér vzhledem k jiným povinnostem není schopen být na tréninku, metodicky jej připravuje a informuje trenéry dopředu. Moc děkuje za pochopení. Pokud to jde, je přítomen vždy.

2) Registrace - žádáme ty, kteří ještě nejsou registrováni, aby tak učinili co nejdříve. Není možné hrát ligové zápasy bez registrovaných hráčů. Postup najdete na našich stránkách.

3) Šatna - žádám nové hráče, aby zaplatili poplatek za šatnu 1000,- Kč na účet 1014850123/0800. Pro informaci - rekonstrukce šatny celkem 31000,- Kč, vybráno zatím 23000,- Kč. Část zbývajících výdajů bude pokryta z třídního fondu.

4) Dalším poplatkem je 500,- Kč do již zmiňovaného třídního fondu. Platit můžete na výše uvedený účet nebo v hotovosti při tréninku přímo u mne. Další poplatek budu vybírat zřejmě před Mikulášem.

5) Termíny, které nás čekají: neděle 6.11. - svazový turnaj na Kobře (přesnější informace se dozvím snad co nejdříve); 20.11.od 15:00 - společné setkání na bowlingu s turnajem; 4.12. Mikuláš na tréninku; 27.12. Vánoční turnaj v Lounech

6) Komunikační kanály - tréninky kontrolujte, prosím, především na rozpisu ledu na hokejhvezda.cz; v případě rychlé změny píšu email. Nově používáme aplikaci Whats App. Prosím, pokud máte možnost, stáhněte si ji do telefonu, já Vás přidám do skupiny. Je to i pro mne nejpohodlnější, avšak zatím jen doplňková  forma, jelikož tam nejsme všichni.

7) Používání šatny: prosím všechny, aby využívali možnosti nechávat si věci v šatně, případně omezili používání velkých tašek. Stačí i několik tašek uprostřed místnosti a nedá se tam hnout. Dále používejte pantofle - z bezpečnostního i hygienického důvodu. Na brusle používejte chrániče.

8) Klubové oblečení: Povinná výbava - souprava červeno černá - základ z Decathlonu, nášivka (potisk) JB Sport. Zakoupím několik velikostních variant, prosím o rychlé vyzkoušení a zaznamenání vhodné velikosti. Poté objednáme pro všechny hráče. Pro doplnění můžete využít zimní bundu Zara v červené barvě, případně kulichy Hvězdy z JB sportu. Čekám na vyjádření ohledně slevy z Decathlonu, Zara se již vyjádřila - slevu nedává. Proto pokud budete chtít zimní bundu, asi ji rovnou sami kupte a až budeme nechávat dodělávat soupravy, přidáme i bundy.

9) Docházka na tréninky - důsledně se omlouvejte! Trenéři se tak mohou lépe připravit. Prosím i ty, kteří trénují s jinou třídou, aby se omluvili, případně do poznámky napsali, že trénink absolvují s 3. případně 1. třídou. Docházku vytisknu novou a bude opět viset na dveřích. Poslední dobou je účast na trénincích malá - pokud chceme vyhrávat a hrát hokej - týmovou hru a ne hru jednotlivců, měli bychom s tím něco udělat. A takhle ten tým nevybudujeme! ;-)