Úvod » Zápasy » Ligové zápasy

3. turnaj ČSLH na ZS Nikolajka

publikováno 12.12.2016

Dne 11.12.2016 se uskutečnil třetí svazový turnaj ČSLH, tentokrát pod organizačním vedením HC Slavoj Zbraslav.

Několik slov k turnaji od trenéra:

A tým:

V prvním zápase s HC Kobra Praha měli hráči jasnou převahu již od začátku a jejich výkon byl hráčsky i týmově skvělý. Jediný gól, který padl do naší brány byl až v poslední minutě. V druhém zápase se silnějším týmem HC Slavoj Zbraslav již byla vidět únava. Je také třeba vyzdvihnout výkon soupeřova brankáře, který jejich tým podržel. Kdyby nevychytal tolik střel, mohl být výsledek pro náš tým příznivější. Nakonec tým A získal krásnou stříbrnou medaili.

B tým:

V prvním zápase se hráči postupně vybičovali k vysokému nasazení a zapálení do hry a každou třetinou se jejich výkony lepšily. Soupeř měl však jednoho výkonnějšího hráče, který utkání rozhodl. Druhý zápas byli hráči nesoustředění, rozptýlení a zajímalo je vše, jen ne zápas, pod co se samozřejmě podepsala také únava. Tým B si nakonec z turnaje odnesl bronzovou medaili.

Celkově hodnotím turnaj kladně, protože nám ukázal, že se posouváme a v aspektech, které trénujeme, se výrazně zlepšujeme a že děti tak naplňují předpoklady, abychom mohli do tréninku přidávat nové dovednosti.

Matúš Baláž